Diskuze Acond

Zapojte se do diskuze o tepelných čerpadlech a klimatizaci Acond i vy. Sdělte nám vaše zkušenosti se vzduchotechnikou u vás doma. Jste spokojeni s vašimi tepelnými čerpadly a klimatizací? Plánujete nákup těchto produktů a neorientujete se na současném trhu? Poradíme vám, jak na to. 

Tepelná čerpadla a klimatizace

ПАМЯТНИКИ pqd.ru

Briandiowl | 10.07.2019

ПАМЯТНИКИ pqd.ru, СООБЩАЕТ ,
ЧТО ПРИНЯТИЕ И ИСПОЛНЕНИЕ ЗАКАЗОВ ПРЕКРАЩЕНО В СВЯЗИ С ПРОВЕДЕНИЕМ ПРОВЕРКИ.
Телефон для справок +7 (495) 518-44-23, электронная почта info@pqd.ru

смотреть онлайн бесплатно

DavidNig | 25.06.2019

смотреть онлайн бесплатно

UKP-66

gak | 10.06.2019

Кто установил себе такое устройство UKP-66. что знаете пишите, говорят не всем подходит.

Cheap Jerseys

Jamesgam | 09.06.2019

Riley earlier announced four assistant coaches he's hired. Nebraska officials would not comment on Langsdorf's hiring. Riley said last weekend that he wouldn't announce the rest of his staff until next week.
Dareus' attorney Michael Caffery called it a fair deal, saying there was never proof presented that his client was racing Hughes at the time of the crash. Hughes was not charged after being interviewed by police and prosecutors.
"I'm decent," he said. "I'm just a guy who prepares like a starter and who will be ready when his name is called."
"I just got done watching the tape and I remember one play, the ball was snapped and he came off the ball pretty good, so his takeoff looks good," Spagnuolo said, adding it's hard for a player to miss that much time and be at his best.
And, for each football season since 1970, they've brought in a new tiger cub called Obie.

problémové čerpadlo

V.Stárová | 14.02.2019

Mám nově instalované TČ Acond Pasiv A4. Během krátké doby cca. 2 týdny od instalace čerpadlo už podruhé vypadlo, přestalo fungovat a nejde nahodit. Ačkoli má stavební firma o tomto informovala firmu Acond, ta nikoho na opravu nevyslala, ani nikoho neinformovala, že by měla opravu v plánu. Ať si tedy každý udělá obrázek sám.

Кубань фото

Inga | 28.11.2020

[url=https://kuban.photography/]кубань фото[/url]

Incekeent nig wreme

WajtekIncekeent | 25.09.2022

stx21 plaurn nig wreme noclegi w okolicach augustowa pokoje w augustowie noclegi augustow u rycha pokoje augustow centrum noclegi w augustowie

Tč 12 EVI monoblok

Ondra | 24.01.2019

Ahoj, nemáte zkušenosti a i třeba rady jak řešit nezamrznuti vody ve venkovní jednotce při výpadku elektřiny?

Spokojenost s TČ Acond 14

Augustin Zielinski | 04.10.2018

Dobrý den,je mi ctí se přidat mezi spokojené zákazníky firmy Acond.
Musím na začátku říct, že v množství nabízených TČ jsem se jen těžko orientoval,ale nakonec padla volba na Acond a dnes již vím, že jsem udělal dobře.Zadal jsem nabídku a hned druhý den mně kontaktoval p.Doubek, který odpoledne přijel a vše co jsem chtěl vědět mi vysvětlil.Pak začlo plánování a kopání základů pod stoličku, předělání elektrorozvodné skříně a natáhnutí potřebných kabelů.V domluveném termínu přijeli montážníci a nainstalovali TČ.Druhy den no přijeli zprovoznit a předat dílo.Musim všechny za odvedenou práci pochválit nebyl jediný problém.Nyni má čerpadlo nabehano pár dní,ale věřím, že mi bude fungovat dlouho.Jeste přidám informace o domě, který čerpadlo vytápí.Plocha 120m2, starší (120 let) nezatepleny dům akorát vyměněna okna za plastová.Tepelna ztráta okolo 14kw.
Takže na závěr, velká spokojenost a nebýt venkovního čidla tak ani nevím, že už je venku podzim a 5stupnu nad nulou protože doma mám po celý den i noc 23stupnu.
Díky všem z firmy Acond za realizací a přeji mnoho dalších úspěchů
Augustin

Re: Spokojenost s TČ Acond 14

Petr Vondráček | 09.05.2019

Dobrý den,
jak jste spokojen s TČ po topné sezóně.

Děkuji za odpověď.

<< 636 | 637 | 638 | 639 | 640 >>

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Diskuze Acond foto zákazníci