Diskuze Acond

Zapojte se do diskuze o tepelných čerpadlech a klimatizaci Acond i vy. Sdělte nám vaše zkušenosti se vzduchotechnikou u vás doma. Jste spokojeni s vašimi tepelnými čerpadly a klimatizací? Plánujete nákup těchto produktů a neorientujete se na současném trhu? Poradíme vám, jak na to. 

Tepelná čerpadla a klimatizace

ACOND dobrá reference

Eva Fryjaufová | 16.12.2016

Na firmu Acond jsme dostali referenci od známého, následně jsme navštívili veletrh ForArch, kde jsme se setkali s technikem Acondu panem Kolářem i zástupci jiných společností. Z oslovených společností nám služby Acondu vycházely jako optimální poměr ceny za nabízené služby, ale v nepřehledné nabídce na trhu není jednoduchá orientace. Požádali jsme proto o reference na Praze západ. Pan Kolář nám ochotně poskytl kontakt na jeden bytový dům, dva soukromé vlastníky a jednu restauraci. Bytový dům jsme obhlédli zvenku, soukromí vlastníci i majitel restaurace nám čerpadlo ochotně ukázali a z jejich vyprávění jsme získali dojem, že jsou s výrobkem spokojeni. Z tohoto důvodu jsme se přiklonili k výběru tepelného čerpadla Acond a doufáme, že budeme také spokojeni.

servis TČ

Iva | 12.12.2016

Dobrý den,
na servis se nedá dovolat, neustále slibují že zavolají zpět a nikdo už nezavolá, řešení ani ne problému mi trvá už týden jen kvůly jejich neochotě... Zdá se mi že nezvedají telefony snad schválně... To je "péče o zákazníka"....... Nepříjemní, neochotní a ještě jedna z operátorek je drzá...servis je hrůza děs... :-/

Re: servis TČ

Servis | 15.12.2016

Dobrý den.
Vaše upozornění mě mrzí. Prošli jsme si servisní záznamy a musím se přiznat, že neevidujeme servisní hlášení pod jménem Iva. Na servisní linku 601 373 073 se snadno dovoláte, držíme pohotovosti i o víkendu. Jen podle křestního jména Vás nenajdeme, sdělte nám prosím i své příjmení, zavolejte 601 373 073 nebo napište na servis@acond.cz. Budeme se Vám věnovat a vše rádi vyřešíme.
Děkuji.

Re: servis TČ

N.Ch. | 09.01.2017

Nemohu souhlasit, naopak, na servis jsme se dovolali i v neděli a vždy ochotně pomohli.

Perfektní přístup

Soukupovi Jeníkovice 36 | 30.11.2016

Dobrý den, dne 15.11. nám firma Acond instalovala tepelné čerpadlo TČ-14EVI-M. Firmu Acond jsme si vybrali na základě kladných recenzí a mohu konstatovat, že jsou oprávněné. Od cenové nabídky až po instalaci probíhalo vše bez problémů, pan Kolář nám vždy vše vysvětlil a kontroloval stav připravenosti a chlapy co přijeli montovat tepelné čerpadlo pracovali rychle a profesionálně. Vše nám bylo perfektně vysvětleno a čerpadlo funguje tak jak má. Máme doma konstantní teplotu a nemusíme se o nic starat. Pokud někdo váhá s instalací tepelného čerpadla, mohu jen říci neváhejte, nebudete litovat. Všem moc děkujeme za perfektní přístup a přejeme ať se firmě daří.

teplo ?

Josef Hostička Pelhřimov | 10.11.2016

Pokud Vás radiátor otevřený na plný výkon a teplý 33-36 st. zahřeje, přeji Vám doma příjemné posezení.
Instalace v našem paneláku proběhla v prosinci 2015.
Nepovažuji za plně pravdivý údaj v inzerátu fy. Acond o vlastním topení když jej ovládají počítačem odjinud.
Označit v inzerátu konkurenci u které jsem se kdysi doma ohřál za čerta pokládám za podpásovku.

Diskuze

Josef | 02.03.2016

Chci přidat obrázek ale nejde to, nejsou to tedy spíš reklamní obrázky ?

klimatizace

Pavel Pokorný | 22.01.2016

Ceny klimatizací této celkem neznámé firmy, jsou nesmyslně drahé. Kdo si dá chvilku čas a zapátrá na internetu, tak sežene za stejnou a i menší cenu, značkové výrobky od známých a prověřených firem, které jsou výkonem minimálně srovnatelné.

TČ Acond - recenze

Miroslav Lipp | 07.10.2015

Pro vytápění svého rod. domku jsem si po zralé úvaze vybral výrobek Milevských strojařů a to z těchto důvodů: dlouholetá strojařská praxe a tradice, dobré výsledky na trzích potvrzující kvalitu výrobků ACOND a to i v mezinárodní konkurenci, přijatelná cena s ohledem na výbornou kvalitu TČ Acond, podpora českých firem i jejich kvalitních .výrobků a v neposlední řadě rychlý a kvalitní servis. Energetickou náročnost TČ Acond hodnotím jako nízkou a velice zajímavou.! Proto z těchto důvodů vřele doporučuji všem zájemcům o kvalitní a finančně přijatelné vytápění pouze TČ ACOND !!

TČ Acond - recenze

Miroslav Lipp | 06.10.2015


Pro vytápění svého rodinného domu jsem se po zralé úvaze všech plusů - strojařská tradice, český výrobek, dobré výsledky na trzích a v neposlední řadě také přijatelná cena, rozhodl pro výrobek Milevských strojařů TČ ACOND.
TČ Acond mám již čtvrtou sezonu a jsem velice spokojen jak se spolehlivostí

<< 638 | 639 | 640 | 641 | 642 >>

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Diskuze Acond foto zákazníci