Diskuze Acond

Zapojte se do diskuze o tepelných čerpadlech a klimatizaci Acond i vy. Sdělte nám vaše zkušenosti se vzduchotechnikou u vás doma. Jste spokojeni s vašimi tepelnými čerpadly a klimatizací? Plánujete nákup těchto produktů a neorientujete se na současném trhu? Poradíme vám, jak na to. 

Tepelná čerpadla a klimatizace

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertTeX | 31.08.2018

The prostate is an essential portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.



Prostate infection, also known as prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of all forms of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections from other areas in the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some of the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations a week will prevent prostate cancer.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to adopt to ensure a wholesome prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you should opt for prostate examination at least one time a year.

Klimatizace do vinného sklípku

Honza | 12.04.2018

Dobrý den,
škoda, že neděláte i klimatizace s chlazením na 12C vhodné do sklípku a nebo jsem je na internetových stránkách nenašel

Poděkování panu Mošanskému

Jiří Rudolf - Pavlišov | 10.01.2017

Vážený pane řediteli,
chtěl bych alespoň touto cestou prostřednictvím Vás poděkovat vašemu technikovi panu Mošanskému, se kterým jsem včera řešil technický problém tepelného čerpadla ACOND. Z pátku na sobotu nám s ohledem na větší mráz TČ přestalo fungovat. Zavolal jsem těsně po deváté hodině a p. Mošanský byl ihned k dispozici. Ještě jednou mu prosím poděkujte za jeho vstřícnost, ochotu a lidskost, se kterou se mnou problém řešil a vyřešil.
Je mi dnes 62 roků, pracoval jsem celý život v obchodní sféře a službách a takovýto "běžný přístup " se bohužel více a více vytrácí. Proto děkuji a chválím!!!!!!

Vám, rodině i zaměstnanců přeji v novém roce především pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti, jak v soukromém tak i pracovním životě.

Acond - zkušenosti

Ing. Štěpán Jakeš | 04.01.2017

S tepelným čerpadlem (typ s vrtem ACOND Z6, firma zajišťovala i dodávku podlahovky) topíme 3. zimu a vše funguje jak má. S výkonem necelých 6 kW zvládá TČ ohřívat TUV a bez problémů bez bivalence vytopit 150 m2 RD i při několik dní trvajících průměrných teplotách -10°C.
Z poptávaných společností byl Acond svými parametry (záruky, regulace, komponenty, velikost nádrže TUV adt.) pro naše potřeby nejvhodnější, ale zároveň i nejlevnější. S obchodním zástupcem/technikem p. Cvikem jsme měli během přípravy stavby několik schůzek, kde jsme vše dojednali, připravili, zodpověděl dotazy atd., po zkušenostech s jinými firmami i z jiných oborů člověk ocení, i když Vám technik jako technikovi přizná: “Nevím, ale zjistím Vám to.“
Samotná realizace proběhla rychle a profesionálně, jen je třeba si včas zajistit termíny, mají hodně zakázek. Provoz je opravdu levný a bezúdržbový, některá nastavení teplot lze ovládat z termostatu, více pak přes internet. Jiná tovární nastavení Vám podle potřeby po zavolání sami upraví na dálku z kanceláře a v případě potřeby výměny některých drobností, doplnění solanky atd. jsme se servisem neměli nikdy žádný problém. Acond byla jedna z nejlepších firem, se kterou jsem okolo stavby domu spolupracoval, doporučuji!

Hilda

Jitka | 22.12.2016

Vůbec nedoporučujeme. Stále nějaké poruchy a servis žádný. Nelze se nikomu dovolat!!! Firma nefunguje!!

Re: Hilda

Servis ACOND | 02.01.2017

Marně jsme hledali zákazníka jménem Jitka Hilda v našich databázích. Pokud nemá jít jen o hanlivou pomluvu, ozvěte se nám na servisní číslo 601 373 073 v pracovní dny 7 - 15 h, o víkendech a svátcích 9 - 11 a 14 - 14 hod. Rádi Vám pomůžeme.

Re: Re: Hilda, Iva (pokud existují)

Martin Soumar | 04.01.2017

Leckde se může stát že se vyskytne problém a napoprvé se nedovoláte. Operátorky jsou v acond ochotné a snaží se věc vyřešit. Vlastní zkušenost. U mě po dvou letech malý problém. Vyřešen na dálku po telefonu. Někteří lidé jsou stále přesvědčeni že ke spokojenosti musí vlastnit zahraniční produkt..

Re: Re: Hilda

jirka | 26.06.2017

no to máte pravdu to psalo asi nějaké HOVADO

Кубань фото

Inga | 30.11.2020


[url=https://kuban.photography/]кубань фото города[/url]

Re: Hilda

Pavel | 25.01.2018

Tak tomu vůbec nevěřím asi konkurence nebo závist,já mám výborné zkušenosti jen ty nejlepší s firmou Acond

<< 637 | 638 | 639 | 640 | 641 >>

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Diskuze Acond foto zákazníci